CKP - Cestovní kancelář pro psy

Rectangle 4

       Informace

 

Cestovní kancelář nabízí

nebývalé zážitky pro Vaše psy

stříhání psů

Pošlete své pejsky na dovolenou !

Nadstandardní ubytování!

nadstandardní péče! Stříhání psů.

 

Podívejte se !

Nejkrásnější zážitky

Návštěvy historických památek

Návštěvy ZOO a zábavy pro psy

Masáže!  Podívejte se

V.I.P.

Služby jen pro Vašeho psa

Reiky a psí salón

Osobnost! Podívejte se

 

Ubytování pejsků

Stravování

Výlety

Nabídka produkty
.

Připravené balíčky

Standard

Střední třída
Pro náročné
V.I.P. balíček
Doplňkové služby
Přiobjednejte si ke svému

objednanému balíčku...       Více...

Už Váš pejsek viděl
historické památky ČR?       Více...


Už Váš pejsek navštívil ZOO
a seznámil se s tygrem?     Více...


Zná Váš pejsek Reiky
a byl na masážích?            Více...

Co by si přál
Váš pejsek ze všeho nejvíc?

Napište nám to.                 Více...

Víte proč milujete svého psa?
trochu z historie...             Více...
 

Objednejte si včas

Na nic nečekejte a včas si objednejte dovolenou pro Vašeho pejska. Již teď jsou všechny termíny na měsíc srpen vyprodány.

Zavolejte, napište, kontaktujte nás.

Váš pejsek si odveze nezapomenutelné zážitky.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
(Masky a zábaly: Nabízíme různé druhy zábalů a masek (konzultace a výběr přímo v salonu)
Možnost výběru záleží na volbě, kterou dané zvíře potřebuje. Proteinové zábaly, zábaly z mořského bahna, zábaly z kvalitního palmového oleje, z norkového oleje, zábaly z uhelné série, masky série SPA -bahenní , speciální masky pro bílé pejsky na rozzáření srsti a vybělení srsti na přírodní bázi, protože srst zvířete je vystavena mnoha vnějším vlivům je dobré jí dopřát výživnou regenerační proceduru. 
Zvláště trpí namáhaná srst, zacuchaná, dlouhodobě neudržovaná, poškozená neodborným česáním, polámaná, často koupaná - vysušená.
Regenerační kůry obsahují vzácné oleje, které navracejí srsti a kůži elasticitu doplňují živiny a minerály. 
Ochraňují ji před poškozením, srst je po té lesklá, vláčná, vyživená, zamezuje dalšímu zacuchávání a je odborně ošetřená.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Stříhání psů, koupání, masáže - Mrtvé moře

Stříhání psů, koupání psů a klasické masáže dnes patří ke skutečnému standardu pro každý psí salón. Pro Vaše pejsky se jedná spíše o vstupní a výstupní celkovou očistu při delší změně prostředí.

 • Stříhání pejska - každý pejsek je během pobytu ostříhán dle přání majitele.
 • Koupání pejska -  každý pejsek během pobytu nejméně jednou odborně vykoupán.
 • Masáž - Každý pejsek projde během pobytu nejméně jednou klasickou masáží.

Produkty Mrtvého moře

 • Zábal z bahna Mrtvého moře - na pejska je aplikována terapie  regenerace pomocí bahna z Mrtvého moře. 
 • Koupel ze solí Mrtvého moře - na pejska je aplikována terapie  regenerace pomocí solí z Mrtvého moře

  Nejlepší relaxace pro vašeho mazlíčka

  Psí čich je 1000krát citlivější než lidský. Při aroma koupeli se uvolňují vonné látky, které přímo působí na limbický systém a ten pak přenáší informace do mozku, mozek informace vyhodnotí a stimuluje pocity a nálady pejska. Vybrat můžete ze 6 variant. (zbavuje stresu, uklidňuje, motivuje, zklidňuje atd.). Velice příjemná teplá koupel je pro pejska opravdovým relaxem. Cítí se uvolněně a odpočatě. Jedinečné složení přírodní lázně z Japonského a Mrtvého moře působí blahodárně na srst, kůži, mysl a je velimi bohatá na minerály a během několika minut uvolňuje svaly a celé tělo unavené po fyzické nebo psychické zátěži. Tato série aroma koupelí je také antiparazitální.   

   Aromaterapie je přírodní léčba, která využívá rostlinné silice. Pro psy, kočky a ostatní zvířata mají tyto silice velký význam. Je známo, že aromaterapie významně ovlivňuje psychický stav a navozuje příjemné pocity jak u lidí, tak i u zvířat. Rostlinné silice ale nepůsobí jen na mysl, harmonizují a ovlivňují i tělo. Jsou schopny mírnit zánětlivé procesy v těle a působí i antibakteriálně.

 

   Další variantou aromaterapie jsou relaxační koupele, kde se vlivem teplé vody prokrvuje pokožka a látky obsažené v koupeli velmi snadno prostupují kůží do krevního oběhu. Tím se usnadňuje nejen pronikání léčebných silic do organismu, ale i uvolnění svalů po výkonu. Minerální aroma koupele obsahují extrakty z bylin a navíc obsahují velké množství důležitých minerálních látek díky soli z Mrtvého moře a Japonských lázní.

 

   Navíc jsou obohaceny o eukalyptový olej a o hinokitioil, což je směs esenciálních olejů z exotických dřevin, např. taiwanského cypřišku, japonského zeravu a cedru. Tato složka je ve světě uznávána v léčbě atopií a dermatóz, navíc působí silně repelentně, takže velmi účinně odpuzuje vnější parazity.

 

   Srst je po vykoupání v bylinné solné kopeli příjemně hebká a pokožka je hydratovaná. Pro pejska je tato koupel velmi uvolňující. Důležité je dodržet teplotu koupele okolo 30 – 35°C, aby se organismus příjemně prohřál a složky koupele mohly účinně prostupovat pokožkou. Minerální koupel se již neoplachuje, aby unikátní složení mohlo působit na srst a pokožku i po koupeli.

 

Na výběr je 6 variant koupelí pro každou příležitost:

 

 • Kokos a vanilka (oranžová) obsahuje kokosový olej a výtažek z vanilkového lusku. Její sladká vůně navozuje hlubokou relaxaci a uvolnění.
 • Sléz pižmový (modrá) obsahuje přírodní extrakt z orientálního slézu pižmového. Další přísadou je výtažek z listů broskvoně. Působí relaxačně, obohacuje a zklidňuje mysl a navozuje velmi příjemné pocity.
 • Máta a rozmarýn (zelená) obsahuje přírodní extrakt máty peprné a rozmarýnu. Tato koupel osvěžuje mysl i tělo po namáhavém výkonu.
 • Levandule (fialová) obsahuje přírodní extrakt z levandule. Příjemná vůně tiší nervózní mysl.
 • Heřmánek (žlutá) obsahuje přírodní extrakt z heřmánku spolu s ostatními složkami vyživuje srst a zjemňuje pokožku. Má velmi příjemný uklidňující a relaxační efekt.
 • Růže (růžová) obsahuje přírodní extrakt z plané růže. Velice příjemná květinová vůně působí proti stresu a napětí, uvolňuje a uklidňuje mysl.

 

Každá aroma koupel obsahuje kromě specifických rostlinných extraktů i eukalyptový olej, sůl z Mrtvého moře a Japonských lázní a repelentní složku hinokitioil.

 

Upozornění !
Do plánovaných termínů nebudou zařazeni problémoví psi. Je možné s námi konsultovat dovolenou pro problémového pejska za dozoru psího psychologa v jiném termínu.

Upozornění !
Pro zařazení psa do turnusu dovolené je nutné předložit očkovací průkaz pejska s platným očkováním, který zůstane po celou dobu dovolené u nás. 

Doma    |    Odejít    |    Produkty    |    O nás    |    Kontakty

Nenechávejte mě doma!


Copyright © 2004 BusinessName.com. All rights reserved.