CKP - Cestovní kancelář pro psy

Rectangle 4

       Informace

 

Cestovní kancelář nabízí

nebývalé zážitky pro Vaše psy

Pošlete své pejsky na dovolenou !

Nadstandardní ubytování!

nadstandardní péče!

 

Podívejte se !

Nejkrásnější zážitky

Návštěvy historických památek

Návštěvy ZOO a zábavy pro psy

Masáže!  Podívejte se

V.I.P.

Služby jen pro Vašeho psa

Reiky a psí salóny

Osobnost! Podívejte se

 

Ubytování pejsků

Stravování

Výlety

Nabídka produkty
.

Připravené balíčky

Standard

Střední třída
Pro náročné
V.I.P. balíček
Doplňkové služby
Přiobjednejte si ke svému

objednanému balíčku...       Více...

Už Váš pejsek viděl
historické památky ČR?       Více...


Už Váš pejsek navštívil ZOO
a seznámil se s tygrem?     Více...


Zná Váš pejsek Reiky
a byl na masážích?            Více...

Co by si přál
Váš pejsek ze všeho nejvíc?

Napište nám to.                 Více...

Víte proč milujete svého psa?
trochu z historie...             Více...
 

Objednejte si včas

Na nic nečekejte a včas si objednejte dovolenou pro Vašeho pejska. Již teď jsou všechny termíny na měsíc srpen vyprodány.

Zavolejte, napište, kontaktujte nás.

Váš pejsek si odveze nezapomenutelné zážitky.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
(Masky a zábaly: Nabízíme různé druhy zábalů a masek (konzultace a výběr přímo v salonu)
Možnost výběru záleží na volbě, kterou dané zvíře potřebuje. Proteinové zábaly, zábaly z mořského bahna, zábaly z kvalitního palmového oleje, z norkového oleje, zábaly z uhelné série, masky série SPA -bahenní , speciální masky pro bílé pejsky na rozzáření srsti a vybělení srsti na přírodní bázi, protože srst zvířete je vystavena mnoha vnějším vlivům je dobré jí dopřát výživnou regenerační proceduru. 
Zvláště trpí namáhaná srst, zacuchaná, dlouhodobě neudržovaná, poškozená neodborným česáním, polámaná, často koupaná - vysušená.
Regenerační kůry obsahují vzácné oleje, které navracejí srsti a kůži elasticitu doplňují živiny a minerály. 
Ochraňují ji před poškozením, srst je po té lesklá, vláčná, vyživená, zamezuje dalšímu zacuchávání a je odborně ošetřená.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Wellness procedury

Slovo WELLNESS znamená pocit "blahobytu". Je to proces přeměny psychické, intelektuální, emoční, sociální, duchovní a okolní pohody. 

Wellness je ale také označení pro strukturu zařízení a prostor, ve kterých jsou realizovány a pro programy, které k pocitům wellness vedou (procedury, balíčky, menu…).

 • Wellness procedury - speciální SPA lázeňská procedura s vyčesáním, okoupáním a následným jemným osušením.
 • Aromatické masáže - Aromatherapy systém masáží ke zlepšení psychické i fyzické kondice. Provedení aromaterapeutických masáží s kombinací nejrůznějších aromatických olejů a ingrediencí působících na celkové uvolnění těla i duše, posiluje kůži a srst, zlepšuje celkový stav Vašeho miláčka. Při proceduře se vytvoří mezi člověkem a zvířetem zvláštní magická atmosféra, která obě dvě strany uvede do příjemného uvolněného relaxačního stavu.

Slovo Thalasso terapie

 • Thalassoterapie - velmi příjemné a zdravotně přínosné masáže mořským bahnem.
  Masáže pro mazlíčky

  Masáž je důležitá součást péče o zdraví Vašeho mazlíčka. Působí preventivně a velmi efektivně proti různým onemocněním, udržuje pejska v dobré psychické i fyzické kondici. Masáž je také důležitá z důvodu vzájemného vztahu mezi mazlíčkem a majitelem, má vliv na lepší komunikaci, prohlubuje citové pouto.

  Cirkulace mořské vody

  Hlubokomořská voda se vyskytuje v hloubce okolo dvou set metrů mimo dosah slunečního světla. V zóně oceánů v hloubce větší jak dvě stě metrů je velmi nepravděpodobné, že voda bude kontaminovaná chemikáliemi a organickými sloučeninami, které zhoršují její kvalitu. Navíc obsahuje spoustu minerálů, které jsou prospěšné lidským buňkám.

  Systém mořské terapie

  Systém mořské terapie je série produktů používaných profesionály, vyvinutých vědci, mícháním baheních ingrediencí vyrobených v různých částech světa spolu s mořským bahnem a extraktů z chaluh, které zlepšují srst a pokožku Vašich miláčků. Od dávných časů byla v Evropě využívána síla bahna pro léčbu chronických onemocnění a celkovou péči o tělo.

  Mořská terapie pro mazlíčky

  Bahno obsahuje velké množství minerálů. Minerály jsou vstřebávány tělem přes pokožku a pokud je bahno ve formě velmi jemného prášku, dokáže velmi účinně pohlcovat vylučované odpadní látky během pocení. Všechny tyto vlastnosti umožňují bahnu snižovat otoky a záněty. Navíc bahno pomáhá udržovat stálou tělesnou teplotu po dlouhou dobu, čímž je dosažen hermoterapeutický efekt. Může tedy zlepšit krevní cirkulaci, tiší bolest a uvolňuje svaly.

  Hlavní složení minerálů zahrnuje síru, vápník, křemík, hliník, oxidy železa, sodík, fosfor a titan. Tyto minerály mají různé efekty. Například síra reaguje s keratinovým proteinem (cystinem) na povrchu pokožky a pomalu a pomalu vrací sirovodík a další kyseliny, které mají antibakteriální účinky. Navíc díky zjemňujícímu efektu keratinu síra zlepšuje pokožku.

  Průměrná velikost částečky bahna je 10 mikronů a méně. Tyto částečky jsou velmi porézní s průduchy o průměru okolo 500 Ä. Tyto vlastnosti umožňují bahnu efektivně absolvovat a odstraňovat nečistoty, maz a další nečistoty vylučované pokožkou. Navíc redukuje záněty a eliminuje zápachy. Díky kombinace velkého množství přírodních zvlhčujících složek, které mají různé funkce, bahno zlepšuje srst, zvlhčuje ji a zjemňuje. 

Slovo Regenerační zábaly

 • Regenerační zábaly - speciální zábaly bahenní, uhelné, na vybělení srsti, na zacuchanou, poškozenou srst a další podporu kvality srsti..

  Možnost výběru záleží na volbě, kterou dané zvíře potřebuje. Proteinové zábaly, zábaly z mořského bahna, zábaly z kvalitního palmového oleje, z norkového oleje, zábaly z uhelné série, masky série SPA -bahenní, specialní masky pro bílé pejsky na rozzáření  a vybělení srsti na přírodní bázi.

  Srst zvířete je vystavena mnoha vnějším vlivům, proto  je dobré jí dopřát výživnou regenerační proceduru. Zvláště trpí namáhaná srst, zacuchaná, dlouhodobě neudržovaná, poškozená neodborným česáním, polámaná, často koupaná - vysušená.

  Regenerační kůry obsahují vzácné oleje, které navracejí srsti a kůži elasticitu, doplňují živiny a minerály. Ochraňují ji před poškozením, srst je po té lesklá, vláčná, vyživená, zamezuje dalšímu zacuchávání a je odborně ošetřená.

Upozornění !
Do plánovaných termínů nebudou zařazeni problémoví psi. Je možné s námi konsultovat dovolenou pro problémového pejska za dozoru psího psychologa v jiném termínu.

Upozornění !
Pro zařazení psa do turnusu dovolené je nutné předložit očkovací průkaz pejska s platným očkováním, který zůstane po celou dobu dovolené u nás. 

Doma    |    Odejít    |    Produkty    |    O nás    |    Kontakty

Nenechávejte mě doma!


Copyright © 2004 BusinessName.com. All rights reserved.